Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

L-Спојување парче за 1-фазна шина црна

489,00 ден. 379,00 ден.
Discount is 110,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 379,00 ден. 22% Попуст
  • 3 x 360,05 ден. 1.080,15 ден. 26% Попуст
  • 6 x 341,10 ден. 2.046,60 ден. 30% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Со L-приклучокот во 90 степени за професионалната шина од 1 фаза, можете да ја обезбедите вашата 1-фазна шина со агол од 90 степени на десната страна и да го комплетирате вашиот шински систем.
Тоа е дел за шина во 1 фаза, што значи дека сите точки на шината се контролираат заедно. Дали барате осветлување што можете да го закачите на шина? Тогаш 1-фазната шина е совршено решение. Често се користи во професионално опкружување како што е канцеларијата или во туристичката индустрија.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл94926
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881068386
БрендQAZQA
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 7 cm - ширина 7 cm
Тежина60 g
Димензии на пакувањетовисина 2 cm - должина 7 cm - ширина 7 cm
Сијалица 
Број на светилки0
Волтажа на напојувањето220V/230V
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!