Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED Flexstrip сина 5 метри комплет

17.500,00 ден. 15.700,00 ден.
Discount is 1.800,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

5 метри LED лента на ролна со 3M лента, лесно се нанесува насекаде и лесно се скратува. Вклучува 60 сини LED диоди по метар - приближно 3W на метар. Комплет со драјвер подготвен за употреба.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45452
Функција на светилкатаЗабава, Ориентација, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881006524
БрендQAZQA
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаПроѕирна co Сина
МатеријалПластика co Other
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 7 cm - должина 24,8 cm - ширина 22 cm
Опции 
СобаПродавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, За на маса, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Волтажа на напојувањето220V/230V
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!