Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED фудбал со 3 комплет RGB

4.295,00 ден. 3.895,00 ден.
Discount is 400,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Овој сет од три пластични фудбалски топки кои светат насекаде безжично е апсолутно неверојатен. Исто така полека ја менува бојата.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89196
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 8V
Функција на светилкатаЗабава, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04012248203293
БрендDiverse
РачноПреземи ПДФ
СтилЗа деца
ОбликГлобус
Color & Material 
БојаПовеќебојна co Бела,Црна,Сива
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 8 cm
Димензија на основатадијаметар 17 cm
Тежина0.8 kg
Димензии на пакувањетовисина 12,3 cm - должина 17,5 cm - ширина 18,7 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаВнатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗа на маса
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!