Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED Goldline светилка со влакно E27 5W 360lm A60 со затемнување

555,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Оваа Goldline LED светилка е вистински создавач на атмосфера, таа е нормална сијалица само со златен слој за да обезбеди уште потопла и повеќе атмосферска светлина! Овој извор на светлина може да се затемнува (не е вклучен придушувачот), дава топло бело светло (2200K) и дава 360 лумени. Покрај тоа, светилката има и енергетска ознака А ++, што значи дека светилката не само што е супер прифатлива, туку и добра за животната средина! Светилката има голем E27 фитинг од максимум 5 вати. Може да гори 20.000 часа.
Добијте го овој создавач на расположение сега и создадете пријатна атмосфера во вашиот ентериер!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02094
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени360
Работен век 20000
Келвин2.200 K
CRI85
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881068522
БрендLUEDD
Тежина40 g
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 10,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 12 cm - должина 6 cm - ширина 6 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!