Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED конус 75cm RGB

24.500,00 ден. 22.000,00 ден.
Discount is 2.500,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 7 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Додатоци

Детали

Прекрасна декоративна конусна ламба изработена од висококвалитетна пластика отпорна на ултравиолетови зраци со RGB LED осветлување, која може да се ракува со помош на испорачаниот далечински управувач. Убава за внатре и надвор.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл46338
Монтажа(незаменлива) LED
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Функција на светилкатаЗабава, Индиректна светлина, Ориентација, Расположение
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V
Генерално 
EAN08718881012761
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Тежина3.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 77 cm - должина 32 cm - ширина 32 cm
Сијалица 
Број на светилки63
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1 watt
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
ОбликИздолжен круг, Тркалезна
СтилДизајн, За деца, Модерен
Област за инсталирањеЗа на маса, Земјени - подни, Тавански
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!