Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED линија светилка 240V 7W 2700K

4.295,00 ден. 3.895,00 ден.
Discount is 400,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Обезбедете си ја оваа модерна замена за традиционалното осветлување на цевки. Овој LED извор на светлина е енергетски ефикасен и има супер долг животен век, па убаво и ефикасно осветлување! Направено во фитинг S14s.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01429
Монтажа(незаменлива) LED
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 7 watt
Вкупно лумени610
Работен век 25000
Келвин2.700 K - 0 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08712879132806
БрендCalex
Тежина0.2 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3 cm - висина 3 cm - должина 50 cm
Димензии на пакувањетовисина 50,8 cm - должина 5,2 cm - ширина 3,3 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!