Вградени насочени LED светла

Површински насочени LED светла, избрани специјално за вас

Во lampaisvetlina ќе најдете површински насочени LED светла во различни форми и големини. Вградените насочени LED светла се совршена основа за осветлувањето во вашата кујна, дневна соба и спална соба. Најдете го совршеното површинско насочено LED светло и опремете ги просториите со енергетски ефикасно осветлување!

Вградени насочени LED светла
9 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
 1. Модерен-железнички-систем-црна-со-4-точки-3-фазен---Линијар
  Модерен железнички систем црна со 4 точки 3-фазен - Линијар
  51.515,00 ден. 29.535,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Модерен-3-фазен-систем-за-пруга-бела-со-4-точки-3000-4000K---Правилник-38
  Модерен 3-фазен систем за пруга бела со 4 точки 3000-4000K - Правилник 38
  61.949,00 ден. 29.349,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. LED-3-фазна-точка-за-трака-црна-15W-2700K-вкл.-AR111--Експерт
  LED 3-фазна точка за трака црна 15W 2700K вкл. AR111- Експерт
  F
  6.695,00 ден. 3.255,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 4. Модерна-таванска-ламба-црна-со-вклучена-LED-3-светла---Nola
  Модерна таванска ламба црна со вклучена LED 3 светла - Nola
  3.129,00 ден. 1.349,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 5. Модерна-таванска-ламба-црна-со-ЛЕД-2-светла---Нола
  Модерна таванска ламба црна со ЛЕД 2 светла - Нола
  2.579,00 ден. 1.105,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
9 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
new

New Products