Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED радијатор црна

6.095,00 ден. 5.495,00 ден.
Discount is 600,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Супер рефлектор со шест супер светли LED диоди. Целосно однапред склопен со кабел и приклучок. Вклучен е шил за земја за лесно користење на ова место во вашата градина и за осветлување на дрвја, растенија или фасади.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89004
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 20V 6000K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881015069
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина8.5 kg
СтилМодерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалАлуминиум co Стакло,Метал
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 14 cm - должина 15,5 cm - ширина 13,5 cm
Сијалица 
Број на светилки6
Боја на сијалицатаЧиста бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 6 watt
Вкупно лумени390
Работен век 10000
Келвин6.000 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни, Земјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!