Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED сијалица 3,5W E27 P45 сет од 5

1.935,00 ден. 1.895,00 ден.
Discount is 40,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 7 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Сега уште поголема предност со Lamp en Licht... Пет извори на светлина добиваат само три плати! Оваа прекрасна LED светилка троши само 3,5 вати, мала моќност со излезна светлина од 250 лумени! Многу енергетски ефикасен избор со убав долг животен век. Совршена замена за стари светилки со E27 фитинг!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01856
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени250
Работен век 35000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881052514
БрендQAZQA
Тежина0.2 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 4,5 cm - висина 8 cm
Димензии на пакувањетовисина 8 cm - должина 4,8 cm - ширина 4,8 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!