Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED сијалица E27 240V 12W 1200lm A60 затемнувачка

615,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Овој забавен извор на светлина E27 нуди совршена замена за вашите стари извори на светлина.
Изворот на светлина може да се затемни и е опремен со суперекономичен LED модул (Енергетска ознака A++ и 20.000 часа горење). Има излезна светлина од 1200 лумени и 2700 келвини, вистинска моќност на овој извор на светлина E27! Оваа светилка исто така се затемнува со надворешен придушувач; затоа обезбедете пригушено осветлување навечер.
Има висина од 11,2 см и дијаметар од 6 см.
Комплетирајте ги вашите светилки со овој извор на светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01984
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 12 watt
Вкупно лумени1200
Работен век 15000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08712879137047
БрендCalex
Тежина75 g
ОбликТркалезна
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 11,2 cm
Димензии на пакувањетовисина 13 cm - должина 6 cm - ширина 6 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!