Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED сијалица E27 240V 7W 500lm A60 Smart Light

1.535,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Оваа LED светилка не е само LED светилка. Оваа светилка е паметна светилка од 7 вати. Со оваа светилка можете да изберете повеќе RGB бои за да ја одредите вистинската атмосфера за вашата соба. Светилката е лесна за ракување со паметен телефон, паметен часовник и таблет. И iOS и Android. Потребно е само да воспоставите контакт преку апликацијата и секоја светилка е индивидуално прилагодлива. Од топло бело до романтично црвено, со оваа LED светилка ја одредувате вистинската атмосфера! Изворот на светлина има зрак од 220 степени.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02001
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 7 watt
Вкупно лумени550
Работен век 25000
Келвин K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08712879135852
БрендCalex
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.2 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 11 cm
Димензии на пакувањетовисина 15 cm - должина 7 cm - ширина 9,5 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!