Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED сијалица UFO E27 36W топло бела

2.995,00 ден. 2.695,00 ден.
Discount is 300,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Овој извор на светлина има форма на чинија. Светилката често се користи кога сакате многу светлина во вашиот тела. Изворот на светлина има излезна светлина од 2500 лумени. Изворот на светлина е исто така многу убав со само нишало, ова дава убав и разигран ефект. НЛО има дијаметар од 25 сантиметри. Изворот на светлина има агол на зрак од 180 степени.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02079
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 36 watt
Вкупно лумени2500
Работен век 20000
Келвин3.000 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881067983
БрендQAZQA
Тежина0.5 kg
Color & Material 
БојаБела
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 25 cm - висина 8 cm
Димензии на пакувањетовисина 8 cm - должина 26,5 cm - ширина 26 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!