Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Led Sphere 40cm RGB

20.900,00 ден. 18.800,00 ден.
Discount is 2.100,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Прекрасна декоративна топчеста светилка изработена од висококвалитетна пластика отпорна на ултравиолетови зраци со RGB LED осветлување, која може да се ракува со помош на испорачаниот далечински управувач. Убава за внатре и надвор.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45775
Монтажа(незаменлива) LED
Генерално 
EAN08718881008641
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина3.6 kg
СтилДизајн, За деца, Модерен
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 41 cm - должина 41 cm - ширина 41 cm
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!