Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со глобус со влакно 95mm E27 4W 470 лумен

1.995,00 ден. 1.795,00 ден.
Discount is 200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Ново, совршена алтернатива на старите светилки сега во LED. Речиси без разлика, прекрасно топло бело светло и супер економично: само 4 вати. Споредено со старомодна светилка од околу 45 вати.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01415
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени470
Работен век 35000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881028892
БрендQAZQA
Тежина0.1 kg
Color & Material 
БојаПроѕирна
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 9,5 cm - должина 12,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 10 cm - должина 16 cm - ширина 10 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!