Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со глобус со влакно E27 5W 300 лумени топло бело 2200K

1.045,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Оваа модерна LED светилка е збогатување за вашиот уред. Овој извор на светлина може прекрасно да се користи и во индустриски и модерни ентериери без тела. Со 300 лумени, тој е моќен сопственик. Топлото бело светло е споредливо со старите светилки, но енергетски многу поефикасно! Вистинска предност за вашиот ентериер!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02281
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени300
Работен век 20000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN03800157617246
БрендV-Tac
Тежина0.6 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 12,5 cm - висина 17,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 20 cm - должина 20 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!