Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со изопачено влакно C35 2W 2200K јасна

615,00 ден.
this price may change in 7 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Оваа прекрасна спирална LED светилка за свеќи троши само 2 вати, мала моќност со излезна светлина од 110 лумени! Многу енергетски ефикасен избор со убав долг животен век. Спиралниот филамент прави оваа светилка да изгледа и да свети исто како вашата стара сијалица. Совршена замена за атрактивен ентериер. Изворот на светлина има агол на зрак од 310 степени.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01946
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 2 watt
Вкупно лумени110
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentGedraaid
Генерално 
EAN08718881057847
БрендLUEDD
Тежина17 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - висина 10 cm
Димензии на пакувањетовисина 11,5 cm - должина 4 cm - ширина 4 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!