Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со изопачено влакно Рустик E27 240V 4W 200lm со затемнување

1.045,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Оваа златна LED светилка е вистински создавач на расположение. Извитканите „нишки“ повеќе не можат да се разликуваат од вистинската сијалица. Овој извор на светлина има висина од 14,2 см и дијаметар од 6,4 см.
Благодарение на големата впечатлива форма, видливите филаменти и златната обвивка, тој е прекрасен извор на светлина за гледање, а исто така треба да биде доста видлив во вашиот уред! Атмосферска топло-бела светлина (2100K и 200 лумени) и супер енергетски ефикасна, со потрошувачка од само 4 вати и енергетска ознака A. Совршен избор за секого!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02082
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени200
Работен век 15000
Келвин2.100 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentGedraaid
Генерално 
EAN08712879137313
БрендCalex
Тежина51 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6,4 cm - висина 14,2 cm
Димензии на пакувањетовисина 15 cm - должина 6,5 cm - ширина 6,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!