Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со извртена влакно глобус E27 240V 4W 200lm со затемнување

1.229,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Оваа LED светилка со екстра голема (дијаметар од 12,5 cm) е вистински креатор на атмосфера. Овој E27 LED извор на светлина со влакно со затемнување има прекрасно златно димно стакло кое создава прекрасен и топол ефект. Светилката е обезбедена и со енергетска ознака А, што значи дека светилката освен што е супер прифатлива е добра и за подобра околина! Светилката се затемнува, дава топло бело светло (2100K) и дава 200 лумени. Овој извор на светлина е навистина креатор на расположение што може да се види и ваш уред! Совршен избор ако барате голем, убав извор на светлина!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02083
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени200
Работен век 15000
Келвин2.100 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentGedraaid
Генерално 
EAN08712879137320
БрендCalex
Тежина0.1 kg
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 12,5 cm - висина 17 cm
Димензии на пакувањетовисина 18,5 cm - должина 13 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!