Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со влакно E27 4W 400 лумен топло бела 2700K со светло-темно сензор

1.095,00 ден. 995,00 ден.
Discount is 100,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Ако барате извор на светлина кој самиот знае кога е потребна светлина, тогаш оваа LED светилка со влакно со светло-темно сензор е она што ви треба! Со излезна светлина од 400 лумени топло бело LED светло, ова е многу привлечна круша! Со енергетска ознака А, тој е еден од најекономичните од ваков вид и затоа не само што е добар за животната средина, туку и за вашиот паричник! Светлото има животен век од околу 15.000 часа и можете да го вклучувате и исклучувате најмалку 10.000 пати. Добијте го овој прекрасен извор на светлина со сензор за светло-темно сега и никогаш повеќе не грижете се за правилниот излез на светлина во вашите простории за живеење!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02293
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени400
Работен век 15000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08712879138730
БрендCalex
Тежина50 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 13,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 6,5 cm - должина 13,5 cm - ширина 6,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!