Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со влакно E27 8W 720 лумен топло бела 2200K

1.045,00 ден.
this price may change in 2 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Многу цврста сијалица каква што ја знаеме од минатото, опремена само со одржливо LED светло! Со енергетска ознака А, оваа светилка е речиси најекономична од ваков вид и така придонесувате за подобра животна средина! Покрај тоа, светилката е опремена и со излезна светлина од 720 лумени со топла бела светлина, за да можете да го направите вашиот ентериер атмосферски со еден удар!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02286
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 8 watt
Вкупно лумени720
Работен век 20000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN03800157609067
БрендV-Tac
Тежина60 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6,7 cm - висина 12,3 cm
Димензии на пакувањетовисина 7 cm - должина 13,5 cm - ширина 7 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!