Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Led светилка со влакно G95 E27 6W 600 лумени

1.195,00 ден. 995,00 ден.
Discount is 200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Дали барате LED влакно од 600 лумени? Тогаш оваа LED светилка е идеална за вас! Со оваа LED влакно можете да се збогувате со старата сијалица. Оваа LED светилка дава сличен топол сјај што го дава и ламбата со вжарено, но е многу поекономична. Со овој LED извор на светлина имате влакно со кое можете да заштедите енергија и да уживате во топол извор на светлина долго време.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01940
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 6 watt
Вкупно лумени600
Работен век 20000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08711387152986
БрендSmartwares
Тежина60 g
Color & Material 
БојаПроѕирна
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 9,5 cm - висина 13,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!