Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со влакно P45 4W 470 lm 2700K проѕирно

555,00 ден.
this price may change in 5 days
E
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Овој LED извор на светлина создава пријатна атмосфера дома. Уживајте во долгиот животен век на LED поради просечниот број на часови на горење од 25.000. Изворот на светлина има излезна светлина од 2700 Келвини и 470 лумени, така што светилката обезбедува топла бела и функционална светлина. Овој извор на светлина има висина од 7,7 см и дијаметар од 4,5 см. Со овој извор на светлина G45 од 4W можете да ја обезбедите секоја светилка со E14 фитинг со прекрасен извор на светлина! Завршете ја вашата светилка со овој убав извор на светлина.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01868
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаE Лист на податоци
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени470
Работен век 25000
Келвин2.700 K
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881051951
БрендLUEDD
Тежина50 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 4,5 cm - висина 7,7 cm
Димензии на пакувањетовисина 5 cm - должина 9 cm - ширина 5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!