Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со влакно ST64 E27 5W 360 лумен 2200K со затемнување

799,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Оваа златна LED светилка е вистински создавач на расположение. Со тоа што екстра долгите 'филаменти' не се разликуваат од вистинската сијалица. Овој извор на светлина има висина од 13,9 cm и дијаметар од 6,4 cm. Благодарение на големата впечатлива форма, видливите филаменти и златната обвивка, тој е прекрасен извор на светлина за гледање, а исто така треба да биде доста видлив во вашиот уред! Атмосферска топла бела светлина (2200K и 360 лумени) и супер енергетски ефикасни, со потрошувачка од само 5 вати и енергетска ознака A ++. Совршен избор за секого!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02095
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени360
Работен век 20000
Келвин2.200 K
CRI85
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881068539
БрендLUEDD
Тежина50 g
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6,4 cm - висина 13,9 cm
Димензии на пакувањетовисина 15 cm - должина 7,5 cm - ширина 7,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!