Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка со влакно за глава на огледало 240V 4W 370lm јасна 2700K

995,00 ден. 895,00 ден.
Discount is 100,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Многу убав извор на светлина за секој што сака да направи изненадувачки изглед! Традиционално огледало со најсовремена LED технологија и прекрасни филаменти... Совршена комбинација! На овој начин можете да создадете атмосферски амбиент во вашиот дом за кратко време! Оваа прекрасна LED светилка со влакно има огледало со круна преку кое светлината се зрачи на задната страна и на страната. Изворот на светлина има зрак од -120 степени. Со оваа LED светилка со влакно, вклучувајќи го горниот ретровизор, дава впечаток дека светлината се зрачи наназад наместо нанапред. Благодарение на горното огледало, LED изворот на светлина дава уникатен ефект во вашата дневна или трпезарија.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01859
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 4 watt
Вкупно лумени370
Работен век 15000
Келвин2.700 K
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08712879136354
БрендCalex
Тежина40 g
Color & Material 
БојаХромирана
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 10,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 13,3 cm - должина 6,1 cm - ширина 6,1 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!