Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка за свеќи со влакно E14 240V 3,5W 200lm со затемнување

429,00 ден.
this price may change in 2 days
G
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Светилката со свеќа се врати во стил. Ова има мал E14 фитинг и е опремен со LED светло. Во просек, светилката издржува 25.000 часа горење. Светилката е многу декоративна поради филаментот. Има висина од 10,3 см и дијаметар од 3 см. Благодарение на моќноста на светлината од 2100 келвини и 200 лумени, ја обезбедува вашата внатрешност со топла бела светлина. Оваа прекрасна декоративна LED светилка за свеќи е предност за вашиот уред.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01974
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 3.5 watt
Вкупно лумени200
Работен век 25000
Келвин2.100 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08712879136835
БрендCalex
Тежина10 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - висина 10,3 cm
Димензии на пакувањетовисина 12 cm - должина 5 cm - ширина 5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!