Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED светилка за свеќи со влакно E14 3W 300 лумен

1.095,00 ден. 995,00 ден.
Discount is 100,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Ново, совршена алтернатива на старите светилки сега во LED. Речиси без разлика, прекрасно топло бело светло и супер економично: само 3 вати. Споредлив со старомодна светилка од 25 вати.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01413
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени300
Работен век 20000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08712879132684
БрендCalex
Тежина15 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - должина 10 cm
Димензии на пакувањетовисина 4,5 cm - должина 11 cm - ширина 4 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!