Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED вградно светло LEDlite Square 7 сино

3.995,00 ден. 3.595,00 ден.
Discount is 400,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Детали

Вградена светилка со суперекономично LED осветлување, лесно се монтира со помош на испорачаната пластична вградена кутија и може да се поврзе директно на 230V.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45088
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V
Функција на светилкатаДиректна светлина, Забава, Ориентација, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881004865
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 7 cm - ширина 7 cm
Вградени димензиидлабочина 5,5 cm - должина 6,5 cm - ширина 6,5 cm
Тежина0.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 6 cm - должина 10 cm - ширина 8 cm
Сијалица 
Број на светилки9
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1.1 watt
Вкупно лумени36
Работен век 10000
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеЅидни, Тавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!