Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Лупа LUPA 3 22W 3D бела

13.500,00 ден. 12.955,00 ден.
this price may change in 3 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Прекрасна тенка лупа со тркалезна флуоресцентна цевка за оптимална светлина. Прекрасен дизајн, добар извор на светлина и лесен за прилагодување. Идеален за секој кој сака да го види само малку подобро. Комплет со прекинувач на хаубата.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл46066
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881010774
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина3.2 kg
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаБела
МатеријалМетал co Стакло,Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 20 cm - висина 70 cm
Димензии на пакувањетовисина 54,2 cm - должина 13,5 cm - ширина 27,8 cm
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗа на маса
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокYes, with cord and adapter
Волтажа на напојувањето220V/230V

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!