Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Лустер хром со црни 80 cm 6 светла - Ann-Kathrin

22.489,00 ден. 8.445,00 ден.
Discount is 14.044,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Два мали лустери со 3 светла. Изработено од челик, завршено во хром и со црна нијанса на ткаенина. Светлината убаво се впива и се шири од сенката. Стаклениот кристал ја комплетира сликата, особено затоа што делумно виси под хаубата. Има должина од 80 см и висина од 150 см. Лустерот е со ширина од 41 см. Обезбедете пријатно осветлување на расположението и изберете 6 декоративни извори на светлина што се вклопуваат во E14 фитинг (макс. 40 вати секој). Совет: светилките со свеќи го прават вашиот лустер уште попривлечен. Светилката се затемнува и со надворешен придушувач. Внесете кралска привлечност во вашиот дом со лустерот Ан-Катрин!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89398
МонтажаE14
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881017759
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина5.6 kg
СтилКласичен / Антички, Модерен, Природен / Рустикален
ОбликОвалнa
Color & Material 
БојаЦрна co Проѕирна,Хромирана
МатеријалТкаенина co Стакло,Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 150 cm - должина 80 cm - ширина 41 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 150 cm - Прилагодливо во висина мин.: 58 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2,5 cm - должина 48,5 cm - ширина 12 cm
Должина на кабелот102 cm
Димензии на пакувањетовисина 36 cm - должина 84,5 cm - ширина 45 cm
Сијалица 
Број на светилки6
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротвисина 25,5 cm - должина 80 cm - ширина 41 cm
Материјал на абажуротТкаенина
Опции 
СобаТрпезарија, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!