Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Менување на боите LED светилка бела

8.495,00 ден. 7.695,00 ден.
Discount is 800,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Супер прифатлива светилка за расположение со RGB LED технологија. Со моќниот 5W LED можете да ја трансформирате просторијата во која било посакувана боја, исто така многу лесно со далечински управувач.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89198
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 5V
Функција на светилкатаЗабава, Индиректна светлина, Ориентација, Расположение
Генерално 
EAN08718881016646
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, За деца, Модерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Тежина7.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 43 cm - должина 69 cm - ширина 30 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 5 watt
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗа на маса, Земјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокYes, with cord and adapter
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!