Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Место на земја Основен круг GX53 9W

7.325,00 ден.
this price may change in 2 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Детали

Енергетски ефикасна земја со прстен од нерѓосувачки челик.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл41513
МонтажаGX53
Вклучена сијалицаДа,вкл.GX53 230V 2700K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881001208
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 13,5 cm
Вградени димензиидлабочина 16 cm - дијаметар 12 cm
Димензија на стаклотоDiameter 7,5 cm
Тежина1.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 25 cm - должина 15 cm - ширина 15 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 9 watt
Вкупно лумени340
Работен век 8000
Келвин2.700 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP67
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!