Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен челик за мелење 16,5 cm IP67 - Основен круг

7.325,00 ден. 4.859,00 ден.
Discount is 2.466,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Овој Основен круг е едноставно, но стилски мелено место, завршено од нерѓосувачки челик. Она што ја прави оваа земјена точка посебна е тоа што може да има тежина до 500 кг. Тоа значи дека можете само да го возите со автомобилот! Основниот круг може да се поврзе директно на 230V. Ве молиме имајте предвид: кабелот за поврзување не е вклучен со ова место! Има дијаметар од 13,5 cm и висина од 16,5 cm. Вградените димензии: дијаметар од 13,6 cm и длабочина од 16 cm. Со IP вредност од IP67, тој е отпорен на сите временски влијанија. Можете да го затемните местото со надворешен придушувач. Ова не е вклучено. На местото сè уште е потребен LED извор на светлина, кој се вклопува на фитинг GU10. Можете лесно да ги нарачате во нашата веб-продавница. Нека вашиот пат да блесне со овој основен круг!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл99115
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Ориентација, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881104831
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина1.2 kg
СтилМодерен
ОбликЦилиндар
Color & Material 
БојаЧелик co Црна
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 13,5 cm - висина 16,5 cm
Вградени димензиидлабочина 16 cm - дијаметар 13,6 cm
Димензии на пакувањетовисина 20 cm - должина 15 cm - ширина 15 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа6
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Длабочина на ниска инсталација0
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP67
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!