Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен вдлабнат челик на место - Rondoo

1.229,00 ден. 859,00 ден.
Discount is 370,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 859,00 ден. 30% Попуст
  • 12 x 816,05 ден. 9.792,60 ден. 34% Попуст
  • 24 x 773,10 ден. 18.554,40 ден. 37% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Со овој вдлабнат рефлектор Rondoo добивате стилски и луксузен дизајн дома поради обликот и употребата на алуминиум и челичната завршница. Можете да ја комплетирате оваа светилка целосно со извор на светлина GU10 од максимум 50 вати. Убаво се вклопува во кујната или во холот. Местото е со дијаметар од 10,4 см. Димензии на инсталација: дијаметар од 9 cm и длабочина од 12 cm. Добар додаток на ова вдлабнато место е тоа што може да се навалува. Овој Rondoo е снабден со пружини за стегање! Вградените рефлектори се затемнуваат (не е вклучен рефлекторот) за да се создаде пријатна атмосфера во вечерните часови. Одете на модерно со овој Rondoo!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл44970
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881004575
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 10,4 cm - висина 4,3 cm
Вградени димензиидлабочина 12 cm - дијаметар 9 cm
Тежина0.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 5 cm - должина 12 cm - ширина 12 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!