Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен вдлабнат или површински монтиран на место бело 11,7 cm со вклучен LED - Транс

2.155,00 ден.
this price may change in 5 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Детали

Овој Транс е супер практична и посебна светлина. Може да се монтира на два начина, како вдлабна или површинска монтирана точка. Стегачите за монтирање се прилагодливи така што местото може да се монтира во дупки со вграден дијаметар помеѓу 5,2 cm и 7 cm и вградена длабочина од 2 cm. Имаш само напојување? Потоа го монтирате местото на таванот користејќи го испорачаниот држач за таванот. Местото е многу едноставно и супер рамно, така што речиси се вклопува во таванот. Светилката има интегрирана ЛЕД од 6 вати. Светилката е со дијаметар од 11,7 cm, висока 1,5 cm и за жал не е погодна за употреба во комбинација со надворешен придушувач. Овој Транс е достапен во неколку големини и обезбедува неутрална светлина од 3000K и 390 лумени. Идеално решение благодарение на неговиот супер тенок дизајн!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл97106
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 3000K
Функција на светилкатаДиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881085765
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаБела
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 11,7 cm - висина 1,5 cm
Тежина0.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 4 cm - должина 13,2 cm - ширина 12,2 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Ватажа6
Волтажа на напојувањето220V/230V
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 6 watt
Вкупно лумени390
Работен век 30000
Келвин3.000 K
CRI80
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!