Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна ѕидна челична светилка со вклучен LED - Carpo

11.900,00 ден. 10.700,00 ден.
Discount is 1.200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Ова е многу специјална ѕидна светилка, ѕидната светилка Carpo веднаш се карактеризира со својот стилски модерен дизајн и интегрираното LED светло. Ова светло сјае со излезна светлина од 1250 лумени и има ознака за енергија A. Carpo има вграден придушувач на прекинувач кој ја затемнува светилката додека ја вклучувате и исклучувате светилката! Добијте ја оваа модерна челична светилка Carpo сега и направете го вашиот ентериер комплетен!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл97179
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 230V 3000K
Функција на светилкатаИндиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04017807371895
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликOther
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалМетал co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 3,5 cm - висина 40,5 cm - ширина 52,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Ватажа20
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 20 watt
Вкупно лумени1450
Работен век 30000
Келвин3.000 K
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!