Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна ѕидна ламба бела - Ејми

4.005,00 ден. 985,00 ден.
Discount is 3.020,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 4 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Оваа модерна ѕидна светилка Ејми дава изненадувачки светлосен ефект! Изгледа одлично во ходникот, но оваа ѕидна светилка всушност може да се користи во секоја просторија во вашата куќа. Белата алуминиумска завршница му дава дополнителен елегантен изглед. Можете целосно да ја комплетирате вашата светилка со извор на светлина G9 од максимум 40 вати.
Има должина и длабочина од 8 см и висина од 19 см. Плочата за монтирање на ѕид е со должина и ширина од 8 см. Ако сакате да го направите пријатно во вечерните часови: оваа светилка исто така може да се затемнува (не е вклучен придушувачот). Дајте му убав ефект на вашиот дом со оваа Ејми!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89591
МонтажаG9
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881018985
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Коцка
Color & Material 
БојаБела
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 8 cm - висина 19 cm - должина 8 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 8 cm - ширина 8 cm
Тежина0.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 12 cm - должина 25 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!