Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна ѕидна ламба челик - Ејми

3.989,00 ден. 1.905,00 ден.
Или заштедете до 57% на цената по парче ако купите 6
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.905,00 ден. 52% Попуст
  • 3 x 1.805,95 ден. 5.417,85 ден. 55% Попуст
  • 6 x 1.710,90 ден. 10.265,40 ден. 57% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Оваа модерна ѕидна светилка Ејми дава изненадувачки светлосен ефект! Изгледа одлично во ходникот, но оваа ѕидна светилка всушност може да се користи во секоја просторија во вашата куќа. Алуминиумската завршница му дава дополнителен елегантен изглед. Можете целосно да ја комплетирате вашата светилка со извор на светлина G9 од максимум 40 вати.
Има должина и длабочина од 8 см и висина од 19 см. Плочата за монтирање на ѕид е со должина и ширина од 8 см. Ако сакате да го направите пријатно во вечерните часови: оваа светилка исто така може да се затемнува (не е вклучен придушувачот). Дајте му убав ефект на вашиот дом со оваа Ејми!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл44833
МонтажаG9
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881003400
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Коцка
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 8 cm - висина 19 cm - должина 8 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 8 cm - ширина 8 cm
Тежина0.3 kg
Димензии на пакувањетовисина 12 cm - должина 25 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!