Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна тркалезна таванска ламба од челик со стакло вкл. LED - Boy

9.495,00 ден. 8.595,00 ден.
Discount is 900,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Барате едноставна таванска светилка со модерен изглед? Тогаш оваа Boy таванска светилка е навистина она што го барате! Светилката е опремена со интегрирано LED светло кое е вистинска моќност со излезна светлина од 1900 лумени! Покрај тоа, светилката со енергетска ознака А е исто така многу економична и добра за животната средина! Светилката има стилски изглед и има вграден прекинувач придушувач за да можете да ја затемните светилката со копчето за светло. Добијте го момчето сега и дајте му на вашиот ентериер тоа малку дополнително!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл97176
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 230V 3000K
Функција на светилкатаИндиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN04017807373523
БрендTrio Leuchten
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик co Бела
МатеријалМетал co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 40 cm - висина 6 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Ватажа24
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 24 watt
Вкупно лумени1900
Работен век 30000
Келвин3.000 K
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!