Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна висечка светилка бела 50 cm - Magna

18.115,00 ден. 11.605,00 ден.
Discount is 6.510,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Висечката светилка Magna е една од нашите омилени. Совршено се вклопува во модерен и елегантен ентериер. Рафинирана светилка е висечката светилка Magna. Оваа светилка не само што има прекрасен дизајн однадвор, туку секако и одвнатре. Внатрешноста е во сребрена боја и не е затегната, создавајќи прекрасен ефект на сенка во хаубата. Вклучете го светлото и вашиот дом ќе биде обвиен со прекрасен сјај!
Светилката исто така може да се затемнува (не е вклучен придушувачот). На овој начин можете да ја создадете токму вистинската атмосфера во вашиот дом! Светилката има голем E27 фитинг и се испорачува без извор на светлина, затоа погрижете се да ја нарачате со неа (макс. 60 вати).
Прекрасна специјална висечка ламба изработена од фиберглас, чија структура се уште е јасно препознатлива. Оваа висечка светилка има дијаметар од 50 cm и висина од 125 cm. Можете да ја скратите оваа светилка до саканата висина за време на инсталацијата.
Изберете атмосфера и одете на висечката ламба Magna!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл88967
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881014796
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаБела co Сива
МатеријалПластика co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 50 cm - висина 125 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 125 cm - Прилагодливо во висина мин.: 60 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 9,5 cm - висина 3 cm
Должина на кабелот97 cm
Димензии на абажуротдијаметар 50 cm - висина 25 cm
Тежина3 kg
Димензии на пакувањетовисина 32 cm - должина 52,5 cm - ширина 51,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!