Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна висечка светилка челик со стакло - Лори

7.995,00 ден.
this price may change in 3 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Ако барате прекрасна висечка светилка со модерен изглед за вашиот ентериер, тогаш оваа Лори можеби е нешто за вас! Светилката веднаш го привлекува вниманието поради стаклената сенка околу изворот на светлина, што ја прави вистинска привлечност. Lori е со дијаметар од 25 cm и има вкупна должина на суспензијата од 150 cm, од кои 23 cm се стаклената нијанса. Светилката има простор за извор на светлина E27 кој сè уште треба да се нарача. набавете ја оваа прекрасна модерна светилка сега и веднаш внесете атмосфера во вашиот ентериер!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл97119
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08712746114812
БрендSteinhauer
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалМетал
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 150 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 12 cm
Димензии на абажуротдијаметар 25 cm - висина 23 cm
Тежина2.1 kg
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!