Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Colin Round Stone (САМО КОЛЕКЦИЈА)

41.500,00 ден. 37.300,00 ден.
Discount is 4.200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Надворешна светилка со врвен квалитет изработена од цврст кинески тврд камен во комбинација со висококвалитетен нерѓосувачки челик.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл46000
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заКомпактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881010125
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаСива
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Бетон
Sizes & Weight 
Тежина11.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 76,5 cm - должина 16 cm - ширина 16 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликИздолжен круг, Цилиндар
СтилДизајн, Индустриски, Модерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!