Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Dew II столб 60cm алуминиум

18.500,00 ден. 16.600,00 ден.
Discount is 1.900,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Многу елегантна квадратна надворешна светилка изработена од алуминиум. Тркалезната нијанса на плексиглас убаво ја апсорбира топлата бела LED светлина. Светлината се дистрибуира атрактивно преку алуминиумското куќиште над оваа сенка.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89386
Монтажа(незаменлива) LED
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Функција на светилкатаДиректна светлина, Ориентација, Расположение, Функционална
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 3V 3000K
Генерално 
EAN08718881017636
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаАлуминиум
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 60 cm - должина 9 cm - ширина 9 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 9 cm - ширина 9 cm
Тежина2.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 13,5 cm - должина 65 cm - ширина 13 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени240
Работен век 10000
Келвин3.000 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликИздолжен круг, Правоаголник
СтилДизајн, Модерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP54
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!