Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Финска P108 графит

22.900,00 ден. 20.600,00 ден.
Discount is 2.300,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 6 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Едноставна, безвременска и врвна квалитетна стоечка надворешна светилка изработена од висококвалитетен алуминиум и пластика отпорна на удари од двете страни.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45833
МонтажаG5
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Соодветно заФлуоресцентна цевка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Вклучена сијалицаДа,вкл.G5 230V 3000K
Генерално 
EAN08718881009174
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалАлуминиум co Пластика
Sizes & Weight 
Тежина5.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 16 cm - должина 102 cm - ширина 20,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 21 watt
Вкупно лумени1890
Работен век 12000
Келвин3.000 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликИздолжен круг, Правоаголник
СтилДизајн, Модерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!