Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Латина графит

8.305,00 ден.
this price may change in 2 days

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Надворешна светилка со врвен дизајн изработена од висококвалитетен алуминиум со прекрасен индиректен ефект на светлина. Вклучувајќи светилка за заштеда на енергија.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл44955
МонтажаG24
Вклучена сијалицаДа,вкл.G24 230V 3000K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881004469
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина1.8 kg
СтилДизајн, Модерен
ОбликИздолжен круг, Правоаголник
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 10 cm - должина 23,5 cm - ширина 13,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 26 watt
Вкупно лумени1800
Работен век 10000
Келвин3.000 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!