Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Масивна Солунска 'рѓа кафеава 15292/86/10

5.600,00 ден. 4.995,00 ден.
Discount is 605,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Благодатно робусна надворешна светилка изработена од издржлив лиен алуминиум со пластична сенка. Комплет со светилка за заштеда на енергија.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89134
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаОриентација, Расположение
Вклучена сијалицаДа,вкл.E27 230V 2700K
Генерално 
EAN05413987033124
БрендMassive
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
МатеријалАлуминиум co Пластика
Sizes & Weight 
Димензии на пакувањетовисина 44,5 cm - должина 19,6 cm - ширина 19,6 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 11 watt
Келвин2.700 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликТркалезна
СтилКласичен / Антички
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!