Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Монтана 1 графит

8.195,00 ден. 7.395,00 ден.
Discount is 800,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Додатоци

Детали

Надворешна светилка со врвен дизајн изработена од висококвалитетен алуминиум.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл70082
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаДа,вкл.GU10 230V 3000K
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаОриентација, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881013638
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.9 kg
СтилДизајн, Модерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 11 cm - висина 15,5 cm - должина 11 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 11 cm - ширина 15 cm
Димензии на пакувањетовисина 16,5 cm - должина 11,5 cm - ширина 11,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 35 watt
Вкупно лумени200
Работен век 2000
Келвин3.000 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP54
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!