Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка од нерѓосувачки челик Бангкок 87

17.500,00 ден. 15.700,00 ден.
Discount is 1.800,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Надворешна светилка со врвен дизајн изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл46005
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заКомпактна флуоресцентна светилка
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881010170
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 10 cm - висина 87 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 10 cm
Тежина3.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 93 cm - должина 15,5 cm - ширина 51,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа15
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликИздолжен круг, Цилиндар
СтилДизајн, Модерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!