Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка претседател P3 H228 графит

32.900,00 ден. 29.600,00 ден.
Discount is 3.300,00 ден.

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Детали

Безвременски класичен хексагонален надворешен фенер (тип 3 глави) во прекрасна комбинација на бои. Поради кафеавото испарувано стакло, светлината што се емитува е секогаш потопла, дури и кога се користат штедливи светилки.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45839
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение, Функционална
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881009235
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Тежина11.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 45 cm - должина 71 cm - ширина 54,5 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа100
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликOther, Издолжен круг
СтилКласичен / Антички, Модерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!