Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Rox ѕид Lux LED IR сензор

11.900,00 ден. 10.700,00 ден.
Discount is 1.200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Додатоци

Детали

Супер функционална надворешна светилка со елегантен дизајн. LED светлото се вклучува преку светло-темно прекинувач за секогаш да има светлосна точка кога е темно, додека големата светилка се вклучува при движење.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл88901
МонтажаE27
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881014024
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.8 kg
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг, Цилиндар
Color & Material 
БојаЧелик co Бела
МатеријалМетал co Пластика,Не’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 15 cm - висина 34,5 cm - должина 7,5 cm
Димензија на стаклотоDiameter 7,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 8,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 36,5 cm - должина 16 cm - ширина 9 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 1.4 watt
Вкупно лумени48
Работен век 10000
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Сензор за самракДа, со прекинувач за самрак
Сензор за движењеДа, со сензор за движење

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!