Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Надворешна светилка Шведска LED P60 графит

11.900,00 ден. 10.700,00 ден.
Discount is 1.200,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Убаво обликувана надворешна светилка со врвен дизајн изработена од висококвалитетен алуминиум со еколошка LED технологија.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45835
Монтажа(незаменлива) LED
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 12V 2700K
Генерално 
EAN08718881009198
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 60 cm - должина 8,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 8,5 cm - ширина 4,5 cm
Тежина1.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 24,6 cm - должина 67,5 cm - ширина 18,5 cm
Сијалица 
Број на светилки32
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Вкупно ватажа 3.2 watt
Вкупно лумени150
Работен век 30000
Келвин2.700 K
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликИздолжен круг, Органска форма
СтилДизајн, Модерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!